The Meg
Październik 16, 2018
dziewczyna we mgle
Dziewczyna we mgle / La ragazza nella nebbia
Październik 18, 2018
Acts of Violence

Nowy film wyreżyserowany przez Brett’a Donowho. Za scenariusz Odpowiedzialny Był Nicholas Aaron Mezzanatto. Na ekranie będzie okazja zobaczenia Bruce’a Willis’a w starym, dobrym stylu – co mówi już samo za siebie. Po tym filmie, jak już sam tytuł wskazuje, możemy spodziewać się sporej dawki przemocy.

Powrót Bruce’a Willis’a

Mia, w rolę, której wciela się Melissa Bolona, zostaje uprowadzona w trakcie trwania własnego wieczoru panieńskiego. Kiedy dowiaduje się o tym jej narzeczony, Roman, w tej roli możemy zobaczyć Ashton’a Holmes’a, wyrusza on na ratunek ukochanej. Pomagają mu w tym bracia, byli żołnierze. W trakcie poszukiwań ich drogi łączą się z doświadczonym detektywem, rozwiązującym sprawy, które są związane z handlem ludźmi, James’em Avery’m – w tej roli Bruce Willis (którego przedstawiać nikomu nie trzeba). Detektyw decyduje się pomóc w poszukiwaniach dziewczyny. Film, z całą pewnością wart zobaczenia. Światowa premiera filmu miała miejsce 12 stycznia 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok