selekcja odwrócony
Selekcja: Odwrócony
Październik 12, 2018
The Meg
Październik 16, 2018
Alien Expedition

Twórcom „Alien Expedition” można zarzucić, że porwali się z motyką na Słońce, ponieważ posiadali zbyt mały budżet jak na pełnometrażowy film.

Akcja w kosmosie

Statek kosmiczny odkrywa obcą planetę, która potencjalnie nadaje się do zamieszkania przez ludzi. Zespół badaczy, składający się z ludzi oraz humanoidalnych biorobotów, zostaje wysłany, aby zbadał zasobów, w jakie bogata jest odkryta planeta. Misja badawcza zmienia się jednak w bitwę o przetrwanie, a członkowie grupy badawczej zostają zmuszeni, aby przeciwstawić się wrogim oraz śmiertelnie niebezpiecznym obcym. W filmie mamy styczność rozmaitymi rzeczami – kosmosem, statkami kosmicznymi oraz lądownikami, eksploracjami, obcym światem, kosmiczne i seksowne bioroboty, kosmicznych marines, kosmicznymi dinozaurami, spiskami, utarczkami, śmiercią oraz walką o przetrwanie. Film, trochę przypomina te, z lat 80-tych. Trzeba jeszcze dodać, że z jego dostępnością w Polsce mogą być problemy. Prawie na pewno jeśli już znajdziemy ten film, to raczej wersję bez tłumaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok