dziewczyna we mgle
Dziewczyna we mgle / La ragazza nella nebbia
Październik 18, 2018
Await Further Instructions

Mówi się, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach – film, którego reżyserem jest Johnny Kevorkian, potraktował to powiedzenie bardzo dosłownie. Można również powiedzieć, że jest to całkiem niezły horror w otoczce science fiction.

Straszne święta

Cała historia zaczyna się od przyjazdu Nicka wraz z Annją na Święta Bożego Narodzenia do domu rodzinnego Nicka, który to stosunki z rodziną w ciągu ostatnich kilku lat mocno zaniedbał. Komentarze wśród rodzinny dodatkowo powoduje bliskowschodnie pochodzenie Annji. Dość szybko okazuje się, że zamiast cieszenia się ze świąt i wolnego czasu, parę czeka prawdziwa droga przez mękę. A to dopiero początek dramatu. Niedługo potem wszyscy członkowie rodziny zostają bowiem odcięci od świata za sprawą tajemniczej substancji, która pokryła cały dom. Okazuje się, że domownicy są zdani tylko na siebie oraz telewizor, który przekazuje coraz to straszniejsze wiadomości. Napięcie rośnie z każdą chwilą coraz bardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok