Acts of Violence
Acts of Violence
Październik 17, 2018
Await Further Instructions
Await Further Instructions
Październik 26, 2018
dziewczyna we mgle

Jest to ekranizacja bestsellerowej powieści autorstwa Donato Carrisi. W rolach głównych zobaczymy takich aktorów jak: Toni Servillo, Jean Reno, Alessio Boni oraz Lorenzo Richelmy.

Zaginięcie w małym miasteczku

Psycholog Flores, grany przez Jean’a Reno, mieszkający w małym miasteczku jakim jest Avenchot, zostaje zerwany z łóżka oraz poproszony o przyjazd do szpitala. Trafił tam bowiem agent specjalny Vogel (w rolę którego wcielił się Toni Servillo) po wypadku samochodowym. Agent ten nie rozumie powodów, dla których ma zostać poddany ewaluacji psychologicznej. Lecz nie wszystko w sprawie wypadku jest jasne. Psycholog jest pod dużym wrażeniem, zna on agenta z telewizji. Prowadził on też wiele głośnych spraw, w tym tą, która miała miejsce właśnie w Avenchot. Pewnego dnia zaginęła tu młoda dziewczyna, a ślad po niej całkowicie zaginął. Zupełnie jakby się rozpłynęła w powietrzu. Do zbadania tejże sprawy został przydzielony właśnie agent Vogel. W trakcie swojej rozmowy z psychologiem, Vogel powraca do tamtego śledztwa i opowiada mu całą sprawę, która z każdym dniem była coraz bardziej podejrzana. Pomimo zaangażowania dziewczyny wciąż nie odnaleziona. Po pewnym czasie agent trafia w końcu na pewny trop, a w całej historii pojawia się postać profesora Loris’a Martini’ego, nauczyciel ze szkoły, w której uczyła się zaginiona dziewczyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok