the-predator-2018
Predator / The Predator 2018
Październik 8, 2018
selekcja odwrócony
Selekcja: Odwrócony
Październik 12, 2018
johnny english

Johnny English powraca. Może nie w świetnej formie, jak wcześniej, ale jest to wciąż Brytyjski agent, z tym, że na emeryturze.

Nowa misja

Główny bohater filmu to tajny agent służący w brytyjskim wywiadzie, którego zapewne doskonale znamy. W rolę tytułowego Johnny’ego English’a po raz kolejny wcielił się Rowan Atkinson, który tym razem, zdegradowany po jednej z ostatnich misji, naucza w szkole podstawowej. Przychodzi jednak moment, w którym Brytyjski wywiad zostaje postawiony pod ścianą. W wyniku hakerskiego ataku dochodzi do przecieku tajnych danych na temat tożsamości agentów. Jest to jednak dopiero początek wielkich kłopotów. W wyniku tych wydarzeń Johnny English odzyskuje swoje stanowisko i zostaje wysłany na ważną misję. Ma za zadanie zdemaskować i schwytać hakera. Wszelki trop prowadzi do Ophelii, w którą wciela się Olga Kurylenko, a którą nasz agent będzie musiał uwieść. Będzie okazja po raz kolejny ujrzeć nieporadność głównego bohatera – nie nadąża on bowiem za nowymi technologiami, z którymi przyjdzie mu mieć do czynienia. W swojej walce a hakerem będzie musiał posiłkować się analogowymi metodami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok