Umysł przestępcy
Umysł przestępcy
Październik 5, 2018
the-predator-2018
Predator / The Predator 2018
Październik 8, 2018
powstrzymać mrok

Thriller, który opowiada o emerytowanym przyrodniku oraz ekspercie od spraw, dotyczących wilków. Żyjący na uboczu Russel Core (w rolę którego wcielił się Jeffrey Wright) pewnego dnia otrzymuje wiadomość z prośbą o pomoc. Scenariusz, na podstawie książki Williama Giraldiego o tym samym tytule, napisał Marcon Blair. Film został wyreżyserowany przez Jeremy’ego Saulnier’a.

Tropem drapieżnika

Russell Core jest cenionym specjalistą od wilków. Pewnego dnia, otrzymuje on list z dalekiej Alaski od Medora Slone (w tej roli wystąpiła Riley Keough) z prośbą o pomoc w odnalezieniu wilka, który porwał jej syna. W okolicach małego miasteczka, w którym mieszka Slone, doszło już bowiem do trzech podobnych przypadków, ale drapieżnik wciąż jest nieuchwytny. Dla przyrodnika wyjazd na Alaskę to również okazja, aby spotkać się ze swoją dawno niewidzianą córką, pracującą w Anchorage. Russell po namyślę postanawia wybrać się więc do krainy zimna i niedługo potem rozpoczyna tropienie drapieżnika. W tym samym czasie ojciec pewnego porwanego chłopca, Vernon Sloane, pełni służbę wojskową na Bliskim Wschodzie. Vernon jest małomównym żołnierzem, który wręcz przypomina maszynę do zabijania. Pytanie co będzie, kiedy dowie się on o tym, że jego żona nie upilnowała ich syna?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok