powstrzymać mrok
Powstrzymać mrok / Hold the Dark
Październik 7, 2018
johnny english
Johnny English: Nokaut
Październik 11, 2018
the-predator-2018

Akcja nowego Predatora rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Reżyser filmu, Shane Black, znany między innymi z filmu „Iron Man 3″ zaprezentował film science fiction, który z całą pewnością zrewolucjonizuje całą serię filmów o Predatorze.

Wielki powrót

Główny bohater, Quinn McKenna, jest snajperem, który podczas akcji odbicia zakładników z rąk meksykańskich karteli narkotykowych, zauważa awaryjne lądowanie statku kosmicznego. Niedługo po tym zdarzeniu, jego towarzysze zostają rozszarpani przez niewidzialne stworzenie. Naszemu bohaterowi udaje się zabrać ze statku kosmicznego hełm oraz rękawicę, ponieważ wie, że bez tego, nikt by mu nie uwierzył. Nie jest on jednak świadomy tego, że stworzenia z kosmosu nie są na naszej planecie czymś nowym. Aktywność Predatorów na ziemi, których świadkiem lądowania na ziemi był nasz bohater, bada specjalna jednostka, która jest kierowana przez agenta rządowego Traegera. Udało im się przechwycić nieprzytomne stworzenie oraz zabrać je do laboratorium. Kiedy Predator się budzi ze snu zaczyna siać strach oraz śmierć wśród naukowców. Na trop stworzenia ponownie wpada Quinn, tym razem ma jednak pomoc i wsparcie grupy żołnierzy. Będzie jednak na nich czekała niemała niespodzianka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok