johnny english
Johnny English: Nokaut
Październik 11, 2018
Alien Expedition
Alien Expedition
Październik 14, 2018
selekcja odwrócony

To film akcji, opowiadający o tajnej operacji agenta, który rozpracowuje niebezpieczną grupę przestępczą powiązaną z wpływowymi politykami. Na ekranie będzie można zobaczyć m.in. Łukasza Garlickiego (wcielającego się w rolę bezwzględnego gangstera Maksyma) oraz Michała Mrozka (grającego policjanta z wydziału kryminalnego, wpadającego na trop powiązań przestępców).

Porachunki i powiązania

Z Odry wyłowiono zwłoki pewnego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że padł on ofiarą porachunków mafii. Dodatkowo, okazuje się, że Co gorsza, zmarły mężczyzna był związany z lokalnymi strukturami partyjnymi. Sprawę przydzielono Kubie Walczakowi z wrocławskiego wydziału kryminalnego, który szybko odkrywa, że prowadzone przez niego śledztwo łączy się z operacją jego znajomej, Marii Zachary, która jest oficerem wrocławskiej delegatury CBŚP. Maria wraz z działającym pod przykryciem agentem, zdemaskowali grupę przestępczą pod przewodnictwem Barbary Radwaniec, której prawą ręką był groźny gangster Maksym. Zebrany przez śledczych materiał jest tak bogaty, że tylko kwestią czasu jest, aby przestępcy zostali zatrzymani. Jednak nie wszystko pójdzie tak łatwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok