Alien Expedition
Alien Expedition
Październik 14, 2018
Acts of Violence
Acts of Violence
Październik 17, 2018

Reżyser filmu, Joe Turteltaub, którego znamy już z takich filmów jak „Skarb Narodów” czy „Last Vegas”, doskonale wie, co zrobić, aby zbudować napięcie, bez utraty lekkiego, można by wręcz rzecz, komediowego tonu.

Ogromny rekin

Można śmiało stwierdzić, że w morzach oraz oceanach jest jeszcze całkiem sporo niezbadanych głębin, w których może istnieć życie nieznane wcześniej człowiekowi. Grupa badaczy pod przewodnictwem doktora Zhanga, w rolę którego wcielił się Winston Chao, przy wsparciu finansowym pewnego milionera wyrusza na wyprawę. Podczas badania podłoża Rowu Mariańskiego naukowcy natrafia na gatunek rekina, znanego do tej pory tylko z książek historycznych. Ten gatunek to Carcharodona Megalodona – 27 metrowy rekin, najbardziej niebezpieczny mieszkaniec głębin. Spotkanie z nim kończy się tragicznie dla grupy naukowców – ich łódź zostaje uszkodzona i przez to nie mają oni możliwości powrotu na powierzchnię. Na ratunek wyrusza były komandos oraz najlepszy nurek, Jonas Taylor, którego zagrał Jason Statham. Jest jednak pewien problem. Przy próbie wydostania naukowców Rów Mariański prawdopodobnie opuści też rekin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok