Bez litości 2
Październik 4, 2018
powstrzymać mrok
Powstrzymać mrok / Hold the Dark
Październik 7, 2018
Umysł przestępcy

Liczysz na film o ciekawej fabule i z najlepszymi aktorami w rolach głównych? Nie powinieneś się zawieść na „Umyśle przestępcy” – filmie wyreżyserowanym przez Ariela Vromana. W obsadzie zobaczyć możemy takie gwiazdy jak Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Ryan Reynolds czy Jordi Molla. „Umysł przestępcy” to thriller szpiegowski, którego głównym bohaterem jest Bill Pope. Bill trafił na ślad wyjątkowo groźnego hakera o pseudonimie Dutchman. Bill ginie jednak w tajemniczych okolicznościach będąc o krok od ujęcia tegoż przestępcy.

Całe CIA głowi się jak ująć Dutchmana. Kierownictwo wpada na szalony plan eksperymentu mającego polegać na przeszczepieniu psychiki, pamięci i umiejętności Billa niezwykle brutalnemu byłemu więźniowi Jericho, w którego rolę wcielił się sam Kevin Costner. Od teraz liczy się czas- Dutchman ma bowiem plam przejąć systemy odpowiedzialne za uruchomienie pocisków rakietowych, co może doprowadzić do wybuchu trzeciej wojny światowej. Jaki będzie finał? Film jest zaskakujący, warto więc przekonać się samemu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok